Duben 2012

tralalá

27. dubna 2012 v 17:06 | H.
"Je těžké na tebe nemyslet"
"Je nemyslitelné na mě nemyslet"
Le petite mort

A chtěla bych strašit v tvé hlavě až do úplného konce, až budeš ležet na smrtelném loži, až z tvých kostí bude vyrábět ten muž z Korutan pandapigl zkrátka až nastane čas. Ale když se tak stane, tak budu vědět jak zbabělá jsem byla, proto by bylo lepší zapomenout, protože to nás umlčí, všechny, jednou.
Život je pak snažší a život nemá být zbytečně težký, pak dělme ty hlouposti ze sebelítostí, pláčeme a máme hnusný kruhy pod očima a vypadáme nemocně, vzbuzujeme lítost v druhých a ti jsou pak s náma smutní a my jsme smutní a všichni se tváříme jak na pohřbu, hnusně a protivně, jsme sarkastičtí a pak zoufalí a když jsme zoufalí, tak děláme fakt odporný věci, jako ta žena v Antikristovi, nejprve druhým a pak sobě.
Člověk nemá dělat odporné věci a člověk nemá zlehčovat lidi, co dělají odporné věci, i kdžy už čuchaj k fialkám zespoda.

P.S: v HK a v Praze je takové počasí jaké se u nás objeví jendou za milénium někdy hluboko uprostřed července
P.P.S: a když se modlíte s příliš skloněnou hlavou a strachem, tak do vás vstoupí Bůh a zlomí vám vaz
P.P.P.S: kvůli globálnímu oteplování by mohlo v budoucnu v GB každoročně umřít o dvacet lidí víc, ale ve východní Evropě by díky němu mohlo přežít v zimě tisíce lidí. Taky by mohlo moře zalít Nizozemí, ale zase by se stala obyvatelná část Sibiře - hele dívali jste se na to někdy takhle??
P.P.P.P.S: Ríša s pischingrem a Reflexem na titulce s mým alter egem.
P.P.P.P.P.S: prostě věčnej optimista