Frühstück

21. ledna 2013 v 8:05 | H.
Když jsem doma mám problém s režimem, chodím spát po půlnoci a vsátám až když mi budík zazvoní pětkrát, což mi narušuje můj stereotyp: v šest svěže vyskočit z postele a v sedm nadšeně plnit školní povinnosti, v deset jít běhat a pak se vrátit k těm povinnostem. Den pak utíká a vy si nakonec můžete říct, že jste udělali aspoň něco. Doma je to jinak, vstanu (NEVYSPANÁ) o třičtvrtě hodiny později a celý můj režim je v háji.
Doma se nudím a peču v deset večer sušenky, abych měla co k snídani.
P.S: Chci mít takové to špatné svědomí, které vás nutí udělat potřebné, když vás tlačí čas.
P.P.S: Podařilo se mi z těch sušenek vymlátit duši a jsou skutečně SUšenkové, né spálené, ne gumové. Prostě sušenkové. Abych docílila sušenkovosti musela jsem opustit hyper zdravý recept s banánem a lněným semínkem a přejít k mouce a máslu. I když k té mouce možná ani ne, nevím jestli mě spasily ty dvě moučné lžíce. Příště to zkusím s tím semínkem, pokud se někdy doplazím do obchodu.
P.P.P.S: Detektivek není nikdy dost. Zejména těch severských, což je docela výhoda té skandinávské mánie, která teď řádí okolo. Knihy se překládají, k filmům jsou titulky a některé se bohužel/bohudík dabují. U Nebožky jsem našla souhrn toho "nejlepšího", čím nás skandinávská kinematografie obdařila v posledních letech a mezi tím vším byl seriál Forbrydelsen u nás vysílaný jako Zločin.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama