Hellhaarig

21. února 2013 v 11:50 | H.
Napadlo mě tisíc věcí, které musím napsat na blog a když jsem se pak konečně dostala na internet, tak zůstaly jen mlhavé obrysy.
Kždopádně, obarvalila jsem se na blond, takové moje alter ego, kterého jsem se před pár lety zbavila a od té doby po něm marně toužila, z černé ani zrzavé totiž blond jedním barvením neuděláte a navíc už se nikdy nechci vrátit k tomu, že si hlavu budu barvit každý měsíc. Tahle blond je dočasná a já s ní počítám do jara, na jaře nastoupí sluneční paprvsky a vyšisují moji tmavou plavou/nazrzlou do odstínu slunečnice, aspoň doufám.
Ve škole nám dali seznam min. třiceti knížek, které si máme nastudovat. Aneb, když jdete studovat Historii a ZSV
Dnes jsem byla v knihovně, v té mé rodné a burzovní, v té z které si odnáším zadarmo ty nejúžasnější díla a dorazila jsem zrovna, když ta paní, co to má na starost vybalovala. Tak jsem "nepokrytecky" pomáhla a ulovila jsem ROSEMARY MÁ DĚŤÁTKO, E. E. Kische, B. Hrabala a B. Brechta.
A už jsem si vzpomněla! Napsala jsem "zamyšlení" nad filmy s tématikou 2. sv. války. resp. nad tím proč jsem vždycky unesená těmi nacistickými vojáky, krom toho že to jsou světlovasí, modroocí chlapi narvaní v uniformách. Napsala jsem to hned potom, co jsem viděla HANEBNÉ PARCHANTY a rozhodla se, že si chci vzít Hansiho :D Až to najdu, tak to zveřejním. A Hans resp. jeho představitel Christiph Waltz mi připomněl, že vám musím doporučit film BŮH MASAKRU od R. Polanského. O tom jak chlapec udeří jiného chlapce tyčí. Žádný masakr, jen klukovina, která se "zvrtla" ve vyražený zub a opuchlý ret. Masakr začíná ve chvíli, kdy jsou povoláni rodiče. Zavřete je do jedné místnosti a oni vám ukážou, co v nich je, když opadnou zábrany, slušnost a když jim seberete jejich hračky...

P.S: Bratr mi přenechal všechny sladkosti, které během týdne nasbíral, podezřívám ho, že mě chce vykrmit a poslat na porážku, ale vzala jsem si je.
P.P.S: Mám běhací plán a každý den přidávám dvě minuty. Příští týden bych tedy měla uběhnout půl hodiny bez zastavení, tak snad.
¨

Ich liebe dieses Lied
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lila lila | Web | 22. února 2013 v 10:06 | Reagovat

Čoko tyčinky ti závidí spolu s Rosemary. Hanební parchanti jsou supr a běhat bych začala ale u nás sněží jak na sibiři takže nic...

2 Petra Petra | Web | 22. února 2013 v 18:57 | Reagovat

Já vždycky toužila po tom být blond :) Ale né dlouhodobě, jen abych věděla, jak v tom vypadám :D
mmm kaštany ♥ moje oblíbená pochoutka před dietou, teď můžu jen závistivě slintat na klávesnici :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama