Květen 2013

vápník a hořčík

11. května 2013 v 11:16 | Hana Blau
Začalo jaro a i když sem se v pomatení mysli na něj těšila a dokonce si prvních slunečních paprsků užívala, teď moje nadšení upadá úměrně s tím, jak v ostatních rostou pocity nikdy nekončícího štěstí. Lidi mají s přívalem paprsků pocit, že začíná nová éra, teď dokáži vše, říkají sí, ale nakonec zjistí, že jediné co se na tom oblbujícím slunci dá dělat je ležet či sedět někde na louce s citrónovým pivem a mluvit o utrpení s tím hezkým klukem z dějin, chodit po maniodepresivních výstavách s tím hezkým klukem z dějin anebo fňukat u labutího jezera zatímco vám ten hezký kluk z dějin podává kapesníčky.
A ačkoli vás neskutečně baví dělat všemožné věci s tím hezkým klukem, tak z toho máte divný pocit, nejste si jistí kam to vede a jaká je budoucnost a máte strach, že se jednoho krásného slunečného rána, kdy se vám bude zdát, že je vše v pořádku, probudíte a nic nebude v pořádku....

P.S: VÁPNÍK SE VÁŽE NA HOŘČÍK, zapamatujte si to, jinak skončíte jako já, budete pít litry mléka denně, aby se vám přestaly odvápňovat zoubky, ale bude to k ničemu a uletí vám další kus chrupu! Nejprve Magnesie a pak mléko, sýr a ta miliarda dalších věcí, které obsahují vápník.
P.P.S: Vyučující mi řekl, že píšu věty dlouhé jako Kafka, a i když to byla výtka já se tetelila blahem :D