Nymfomanka

4. ledna 2014 v 12:24 | Hana H.
Očekávání, naděje,...........

Šla jsem plná nadšení na nový počin Larse von Triera, na Nymfomanku. Patřím k těm, co jako jeho první film shlédli Antikrista a na lecos si tak zvykli. Zpočátku to byla spíše póza a k přehodnocení došlo po shlédnutí Tance v temnotách.
Když jsem na Nymfomanku lanařila kamarádku, tak bylo celkem těžké jí vysvětlit, co vlastně čekat. Lyričnost a preciznost toho moc neřeknout a vyprávějte o někom, kdo natočí vyčepávající Tanec v temnotách a pak téměř pohádkový příběh o konci světa.... ten film mohl být "o čemkoli", mohl být zpracován jakkoli.... a taky mohl být vycenzurován bez přispění režiséra, ohlé chvála demokracie.
Prvních několik hodin po filmu jsem polemizovala nad tím jestli to skutečně točil on, byl všude uváděn, byly tam jeho prvky a herci, ale nebylo to ono, .......... nebyl tam ten správný cit pro detail, nevím jak velkou roli v tom hrála ta cenzura, ale doufám, že velkou!
Na zhodnocení děje je ještě čas, musím to nechat uležet.

P.S: Reklama lákala na sex a ten diváci dostali. Asi čekali nějaký sadomaso a pět orgasmů během sekundy od prvních vteřin filmu, protože reakce na prvních deset minut byly jak z ústavu pro dementy a to těch prvních desetmunut bylo nejlepších.
P.S.S: Při psaní jsem si uvědomila, že jsem pro ty špatné scény zapoměla na ty dobré a tipicky trierovské, které i z laciného porna mohou udělat "oduševnělý" příběh :D.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lila lila | Web | 7. ledna 2014 v 11:28 | Reagovat

Antikrista jsme viděla, ale nějak nevím jeslti byhc zvládla Nynfomanku nicméně skvělá mini recenze.

2 Hana H. Hana H. | Web | 18. ledna 2014 v 18:04 | Reagovat

Když jsi zvládla Antikrista :D, doporučuji Tanec v temnotách, to je teprve psycho :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama